به وبسایت شرکت خاوران صنعت پاسارگارد خوش آمدید
لوگوی خاوران صنعت

خاوران صنعت پاسارگاد

english-flagEN

دریل رادیال بازو 80 برند چین و چک ZJ سری Z3032x8.1

دریل رادیال بازو 80 برند چین و چک ZJ سری Z3032x8.1

 دریل رادیال کوچک کارگاهی :

دریل های رادیال بر اساس نوع استفاده از ابعاد مختلفی برخوردارند. در این میان ابعاد دریل ، طول بازو و سایز مته ، توان موتور گیربکس ، حرکت شفت اسپیندل و بسیاری دیگر تماما توابعی از یکدیگرند ، بنابراین برای انتخاب درست نیاز به اطلاعاتی از قطعه کار ، حدامثر قطر سوراخکاری ، بازه ی زمانی استفاده از دستگاه و نوع اپلیکیشنی است که صنعتگر در آن فعالیت دارد. به طور مثال دریل رادیال های بازو 80 برای عملیات های سوراخکاری در زمینه سوله سازی ، استراکچر و سازه های فضایی مناسب نیستند و موجبات خرابی های مکرر برای دستگاه مذکور را به وجود می آورند.

برند چین و چک که با آرم تجاری ZJ شناخته می شود سالهاست به واسطه ی توانمندی های ذاتی شرکت در تولید و توزیع در زمینه ماشین ابزار های صنعتی در عرصه ی جهانی بنام و مشهور است. اما در بازار ایران با در نظر گرفتن ابعاد فرهنگی و اقلیم خاص صنعتگران این مرز و بوم ، شرکت خاوران صنعت پاسارگاد با استعانت و پشتیبانی سالها تبلیغات ، توسعه ی فروش ، پشتیبانی های فنی و قطعات یدکی و تعاملات سازنده با صنعتگران در اصناف گوناگون توانسته است ، موجبات مقبولیت این برند را فراهم سازد.

دریل های رادیال این شرکت در ابعاد مختلف و در اشکال متفاوتی تولید و عرضه میگردند. در این فصل از مقالات به بررسی و معرفی دستگاه دریل رادیال بازو 80 مته 32 می پردازیم.

دریل رادیال این سری تا سال 2010 میلادی به رنگ های سبز و یا سفید- آبی وارد بازار ایران می شدند ، اما به مدت 10 سال تولیدات ایران گروه صنعتی در سایز 80 متوقف شد . از آن به بعد یعنی در سال 2020 مجددا دستور اجرایی در خصوص تولید و متعاقبا صادرات به کشور های هدف انجام گردید. بازار ایران نیز از این مهم دور نبود و نماینده اصلی این شرکت یعنی خاوران صنعت پاسارگاد ، مراتب موجودیت دستگاه ها را در بازار ایران فراهم نمود. رنگ سازمانی دستگاه های بازویی 80 تماما مشکی میباشد.

 

این نوع دریل های رادیال در عملیات های کوچک صنعتی ، همچون قالبسازی مورد استفاد ه قرار می گیرند و کارائی مناسبی دارند . 

 

 

مشخصات کلی دستگاه :

 

 

رادیال بازو 80 دارای مته مورس 4 میباشد که تا قطر 32 mm امکان سوراخکاری را میسر مینماید. حرکت کالسکه ( گیربکس ) بر روی بازو حداقل 320 و حداکثر 820 mm است. حداکثر حرکت شفت اسپیندل 24 سانتی متر است. تعداد دور های اسپیندل 6 دور و حداقل و حداکثر سرعت اسپیندل 75-1220 rpm میباشد. گام پیشروی اسپیندل در این دستگاه 3 step از 0.10-0.25  mm  میباشد.

 

جدول مشخصات دستگاه :

 

 

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و همچین قیمت و موجودی دستگاه با شماره ی ذیل تماس فرمائید :

021-38467000 داخلی 120

 

مطالب فوق در واحد فروش خاوران صنعت پاسارگاد تهیه و تنظیم گردیده است.

استفاده از مطالب فوق با ذکر نام بلامانع میباشد.