به وبسایت شرکت خاوران صنعت پاسارگارد خوش آمدید
لوگوی خاوران صنعت

خاوران صنعت پاسارگاد

english-flagEN

شرکت brother تولید کننده انواع ماشین ابزار ، فرز cnc تپینگ و ... ، ژاپن

شرکت brother تولید کننده انواع ماشین ابزار ، فرز cnc تپینگ و ... ، ژاپن

 

 

در سال 1908 میلادی شرکت Brother فعالیت خود را در زمینه ی تعمیرات ماشین های چرخ خیاطی شروع کرد. میل به ساخت چرخ خیاطی در طول مدت تعمیرات از سوی موسس شرکت Brother  منجر به پیشرفتی شگرف در این گروه بزرگ صنعتی شد. برای بیش از 110 سال این میل به پیشرفت و ساخت برای شعار " خدمات به مشتری در جهت خوشحالی و جلب رضایت آن " این برند را در جایگاهی جهانی قرار داده است. شعار At your side به معنای قرار دادن مشتری در اولویت تمام امور است.

 

 

 

در حال حاضر ، Brother تمام تلاش خود را برای تقویت بهره وری از تکنولوژی های روز و خلق محصولاتی کم نظیر از هر حیث میباشد. تولیدات مختلفی از جمله انواع پرینتر ها ، ماشین های دوخت ، ماشین ابزار .

 

 

پیام مدیریت :

ما در حال حاضر با تغییرات جهانی و سریع محیطی مانند تغییرات آب و هوایی، خطرات ژئوپلیتیکی و تغییر رفتار مصرف کنندگان به دلیل پیشرفت فوق العاده در فناوری مواجه هستیم. علاوه بر این، سهامداران ما از ما انتظار دارند که با تمرکز بر عوامل پایداری محیطی، اجتماعی و حاکمیتی (ESG) عمل کنیم.

 

در چشم انداز گروه brother "در کنار شما 2030" که برای سال 2030 تدوین شده است، ما هدف خود را اینگونه اعلام می کنیم که با "در کنار شما" بودن، بهره وری و خلاقیت افراد را فعال می کنیم، به جامعه کمک می کنیم و به محافظت از زمین کمک می کنیم. هدف ما این است که مشتریان خود را قادر کنیم بهره وری و خلاقیت خود را از طریق محصولات brother به حداکثر برسانند و لذت موفقیت را برای آنها به ارمغان بیاورند. ما معتقدیم که این نه تنها به موفقیت تجارت کمک می کند، بلکه به حل مسائل اجتماعی مانند مشکلات زیست محیطی جهانی نیز کمک می کند.

 

برای تحقق بخشیدن به هدف خود، ما به طور پیوسته در حال اجرای ابتکارات برای دستیابی به استراتژی تجاری میان مدت خود "CS B2024" برای دوره مالی 2022 تا سال مالی 2024، و همچنین رسیدگی به پنج نکته مهمی که شناسایی کرده ایم، هستیم.

 

 

تولید ماشین ابزار :

تجهیزات و ماشین آلات صنعتی گروه Brother در حوزه ی ماشین ابزار در جهت ساخت قطعات دقیق چرخ های دوخت و خیاطی پدید آمد ، و در داخل این شرکت توسعه یافت. با ارائه بهره وری بالا و عملکرد های بهینه ی مدیریت انرژی و زمان در عین حال که فضایی محدود و کوچک را اشغال می نماید ، امروزه در بسیاری از صنایع نیز مورد استفاده قرار میگیرند صنایعی همچون تولید قطعات خودرو ، فناوری های اطلاعات (IT) و سایز صنایع مهم و مادر . این شرکت با افزایش سطح توانمندی دستگاه ها همچون تجهیز ماشین های ابزار به دستگاه های پردازش خودکار قطعات و ربات های مختلف سعی در ایجاد هرچه بیشتر ارزش افزوده برای مشتریان است.

 

 

 

ماشین های چاپ :

ماشین هایی از نوع پرینتر و چاپگر بر روی پوشاک

brother به طور مداوم در صنعت چرخ خیاطی صنعتی در دوخت پارچه (پنبه، کتان و غیره) پیشرو بوده است. با درک سرعت بالا و ایجاد درزهای زیبا، بازخورد های خوبی از شرکت های تولید کننده محصولاتی مانند کیسه هوا(airbag) و کفش دریافت کرده ایم. چاپگر های لباس ما با استفاده از فناوریهای جوهر افشان که Brother از طریق توسعه چاپگر های اداری برای برآورده کردن نیازهای چاپ ، جمع‌آوری کرده است، به چاپ با تیراژ و سرعت بالا و همچنین ، چاپ با وضوح بالا بر روی پارچه دست یافته است.

 


 

 

محصولات :

محصولات مختلفی در حوزه چاپ ، ماشین های دوخت و ماشین های ابزار

 

 

محصولات ماشین ابزار :

ماشین های فرز cnc تپینگ سری S300 و S500 و S700 از پرفروش ترین گزینه ها هستند. ماشین های فرز با قابلیت تعویض پالت (pallet change) ، ماشین های چند منظوره multi-tasking  ، ماشین های فرز افقی ، میز های روتاری و سیستم های ربات

 

 

 

منبع :

https://machinetool.global.brother/

 

 

مطالب فوق در واحد تحقیق و توسعه ی شرکت خاوران صنعت پاسارگاد ، تهیه و تنظیم گردیده است.

 

استفاده از مطالب فوق با ذکر نام مولف بلامانع میباشد.