به وبسایت شرکت خاوران صنعت پاسارگارد خوش آمدید
لوگوی خاوران صنعت

خاوران صنعت پاسارگاد

english-flagEN

شرکت زایرZayer تولید کننده انواع فرز های دروازه ای ، فرز های پنج محور دروازه ای و ... اسپانیا

شرکت زایر Zayer تولید کننده انواع فرز های دروازه ای ، فرز های پنج محور دروازه ای و ... اسپانیا

 

 

 

شرکت زایر در اوایل سال 1950 تاسیس شد و پس از دو سال کار سخت و فشرده اولین مدل های ماشین فرز از مدل های knee type ساخت شد. کم کم با تلاش روز افزون و پیشرفت کسب و کار موقعیت مکانی کارخانه تغییر یافت.

 

 

 

این شرکت بزرگ صنعتی در فضایی بیش از 25.000 متر مربع مشتمل بر 5 بخش مختلف ،  مشغول به تولید ماشین آلاتی خاص و با کیفیت میباشد. تعداد پرسنل این شرکت 150 نفر میباشد. در طول بیش از 60 سال تولید ، زایر توانسته است محصولات خود را به بیش از 40 کشور دنیا صادر نماید.

 

 

 

در طول سال های متمادی شرکت زایر با توجه به بالاترین سطح از تکنولوژی ها ، ماشین هایی را تولید نموده است که از منظر کیفی و قابلیت های ساختاری در دقت ، بنام و مشهور هستند. توجه به جزئیات در مونتاژ ، ماشین کاری و ... برند زایر را از منظر عمومی با اعتبار ساخته است.

 

 

 

اولین صادرات به کشور برزیل در سال 1954 انجام شد و از آن به بعد سهم صادرات از مجموع کل تولیدات به 70% رسید . آلمان ، ایتالیا ، فرانسه ، هلند ، اتریش ، ترکیه ، برزیل ، چین ، هند ، آمریکا ، مکزیک و کانادا بازار های اصلی و مقاصد صادراتی مهم شرکت زایر میباشند. این صادرات و فروش های برون مرزی از طریق شعب فعال با استفاده از پرسنلی مجرب و آموزش دیده به منظور ارتقاء سطح کیفی و کمی ارائه میگردد.

 

 

تعامل هر چه بیشتر در عرصه ی بین المللی در خصوص تحقیق و توسعه و نوآوری با شرکت های برتر و شناخته شده از اصول کاری و تفکری این شرکت بزرگ صنعتی است.

تیم تحقیق و توسعه ی شرکت زایر مشتمل بر مهندسین ، طراحان و برنامه نویس های مجرب است.

 

 

 

نوع نگرش شرکت Zayer در طول سال های مختلف فعالیت از حیث ایجاد و تضمین ارزش افزوده در کیفیت و تکنولوژی بر هیچ کس پوشیده نیست. ساخت ماشین آلات سفارشی با توجه به بالاترین سطح از استاندارد های جهانی و پیروی از تکنولوژی ها شرکت زایر را در ارائه ی بهترین محصولات بی رقیب ساخته است.

 

 

 

محصولات :

در طول بیش از 60 سال کار بی وقفه ، انواع از ماشین های فرز ، سنتر های مختلف از نوع دروازه ای ، فرز cnc از نوع  moving column  سری bed type سری Gantry و سری bridge type میباشد

 

 

منبع :

https://www.zayer.com/

 

مطالب فوق در واحد تحقیق و توسعه ی شرکت خاوران صنعت پاسارگاد ، تهیه و تنظیم گردیده است.

استفاده از مطالب فوق با ذکر نام مولف بلامانع میباشد.