به وبسایت شرکت خاوران صنعت پاسارگارد خوش آمدید
لوگوی خاوران صنعت

خاوران صنعت پاسارگاد

english-flagEN

شرکت تاکومی Takumi تولید کننده انواع فرز cnc عمودی و افقی و ... تایوان

شرکت تاکومی Takumi تولید کننده انواع فرز cnc عمودی و افقی و ... تایوان

 


 

 

شرکت تاکومی در سال 1988 در تایوان تاسیس شد. زیر بنای کارخانه بیش از 10.000 متر مربع میباشد.

 

 

تعداد پرسنل 110 نفر

بازار های اصلی صادراتی این شرکت بزرگ صنعتی تایوان ، چین و دیگر کشور های آسیایی ، اروپا و آمریکا میباشد.

 

 

 

 

شرکت تاکومی از ابتدای شروع فعالیت تولیدی خود در حوزه ی ماشین های ابزار ، محوریت تولیدات بر اساس تولیدات با کیفیت و ماشین های ابزار با سرعت بالا در نظر گرفته است و در این راه برای تامین نیاز های خود از جمله قطعات و متعلقات برند های درجه یک تایوانی را در این امر در اولویت قرار داده است. قرارداد های بلند مدت همکاری با تامین کنند گان از اصولی است که شرکت تاکومی به منظور تعامل بیشتر و حفظ بیشتر کیفیت قطعات . متعلقات در نظر دارد. تمامی ماشین های ابزار تولیدی این شرکت تحت استاندارد ISO-9001  2015 میباشد.

تفکر و رویکرد شرکت تاکومی ، درک بیشتر و رفع نیاز های مشتریان است. ارائه خدمات با کیفیت در سریعترین زمان ممکن از طریق مراکز خدماتی و فروش به عنوان یک اصل در نظر گرفته میشود.  اصول اولیه ، احترام ، کار گروهی ، نوآوری و خدمات است.

 

 

تمامی محصولات تولیدی شرکت تاکومی ، مرحله به مرحله تحت بازرسی قرار میگیرند  :

بازرسی مواد اولیه --> بازرسی در حین فرایند تولید و پردازش --- > بازرسی محصول --- > تست های برشی عملکرد ماشین و همچنین پس از نصب و راه اندازی در محل مشتری ، پیگیری های لازم جهت اطمینان از عملکرد ماشین و همچنین رضایت مشتریان بررسی میشود.

تمامی محصولات بر اساس استاندارد CE تولید می شوند.

صنایع مورد استفاده :

صنایعی که ماشین های ابزار از برند تاکومی استفاده و بکار برده می شوند ، شامل : هوا و فضا ، خودرو سازی ، نیرو و انرژی ، ماشین ابزار ، قالب سازی ، صنایع پزشکی و غیره .

همکاری با برند های مطرح جهان در خصوص تولیدات و فروش از جمله Hurco از نشانه های بارز ، تعامل و میل به پیشرفت در بازار های مطرح و پیشرفته این شرکت است.

محصولات :

انواع مختلفی از ماشین های سنتر عمودی ( فرز cnc) ، ماشین های سنتر افقی ( horizontal machining center ) ، ماشین های فرز cnc پنج محور ، ماشین های سی ان سی تپینگ و ...

 

 

 

 

منبع :

http://www.takumi.com.tw/

 

 

مطالب فوق در واحد تحقیق و توسعه ی شرکت خاوران صنعت پاسارگاد ، تهیه و تنظیم گردیده است.

استفاده از مطالب فوق با ذکر نام مولف بلامانع میباشد.