لوگوی خاوران صنعت

خاوران صنعت پاسارگاد

english-flagEN

مرکز خرید و فروش دستگاه تراش و ماشین ابزار صنعتی در تهران

مرکز خرید و فروش دستگاه تراش و ماشین ابزار صنعتی در تهران

 

 ماشین آلات صنعتی و یا ماشین های ابزار در هر جایی از میهن بزرگ ایران ، امکان تامین و تهیه را دارد. اما در این میان برخی مناطق و مراکز هستند که به واسطه ی دسترسی بیشتر به امکانات و موقعیت خاص قرار گیری ، از تنوع ، کیفیت و ساختاری های قیمت متنوع تری پیروی می کنند. در تهران این تنوع و طبیعاتا رقابت پر رنگ تر است. در این میان نیز شرکت هایی از لحاظ کارایی و تفکر تمایز ویژه ای با سایرین دارند.

بیشتر دستگاه های قابل تامین در بازار ایران دسته دوم و در شکل دلالی به مشتریان عرضه میگردد. که این امر در موارد مختلف باعث بروز مشکلاتی در تهیه و توزیع و به ویژه رفع نیاز های تولید می گردد. از جمله ی این دلایل می توان به نبود پایگاه منسجم و هدف مند در خصوص اطلاع رسانی و مشاوره به دور از هر گونه جانب داری در خرید و فروش دستگاه میباشد. اینکه نیاز مشتری چیست را با هدف تامین نیاز های واحد تولیدی و میزان سرمایه گذاری ، هم راستا و همگن ساخت از جمله وظایف این نوع پایگاه ها میباشد. تحلیل و بررسی ، پیشنهاد ها و راه حل های تولیدی در شکلی که بیشترین بهره وری در ابعاد بودجه ی صنعتگر قرار گیرد ، از ویژگی های واحد های معتبر و منظم در این راستا است. چرا که این امر نیاز مبرم به واحد تحقیق و توسعه و شناخت درست از منابع خارجی ، داخلی ، مشکلات تامین ، موانع تولید ، راه حل تولید turn key و بسیاری عناوین دیگر دارد.

از اینرو شرکت خاوران صنعت پاسارگاد به عنوان تامین کننده ی دستگاه های تراش و ماشین ابزار در تهران ، افتخار دارد تا در حوزه ی عملیاتی خود ، مشاوره ی درست و مکفی در جهت تامین و مرتفع ساختن نیاز های صنعتگران ایران عزیز ، اعلام آمادگی نماید.

 

 

 

جهت دریافت اطلاعات فروش دستگاه و مشاوره با شماره ی تماس فرمایید :

021-38467000داخلی 102

 

مطالب فوق در بخش فروش شرکت خاوران صنعت پاسارگاد تهیه و تنظیم گردیده است. 

استفاده از مطالب فوق با ذکر نام بلامانع میباشد.