لوگوی خاوران صنعت

خاوران صنعت پاسارگاد

english-flagEN

فروش دریل ستونی گیربکسی سری Z5040L میز گونیا چینی

فروش دریل ستونی گیربکسی سری Z5040L میز گونیا چینی

معرفی و فروش محصول :

دریل ستونی سری Z5040L در بازار صنعتی ایران از جمله ی بهترین دستگاه های پر کاربرد با ساختار و شکل ظاهری زیر است. این دستگاه به دلیل مجهز بودن به گیربکس دنده ای و قابلیت های مختلف ماشینکاری در دور های متعدد و همچنین ، توان و گشتور بالا در مقیاس ابعاد و اندازه ی خود ، جایگاه ویژه ای از منظر تولیدات صنعتی دارد. دوام این محصول در سالیان ارائه آن در بازار ایران این بازخورد را دو چندان ساخته است.

 

 

شرکت خاوران صنعت پاسارگاد از ابتدای ورود این محصولات در بازار ایران ،  از جمله منابع تامین اصلی این دستگاه بوده و به واسطه ی عرضه ی گسترده و ارائه قیمت های رقابتی توانسته است ، نیاز های صنعت را در ابعاد وسیعی ، پوشش دهد .

معرفی و بررسی مشخصات دستگاه :

حداکثر مته اسپیندل 40 در سری استاندارد MT_4 میباشد . حداکثر قطر ماشینکاری 40 میلی متر و حداکثر قطر قلاویز کاری M27 میلی متر است. قطر ستون 160 میلی متر و حرکت اسپیندل 180 میلی متر میباشد. فاصله ی محور اسپیندل تا ستون 360 میلی متر ، حداکثر فاصله ی نوک اسپیندل تا میز 590 میی متر و حداکثر فاصله ی نوک اسپیندل تا پایه 1175 میی متر میباشد. در این دستگاه تعداد دور های گیربکس 18 step و دور های اسپیندل از رنج 50-1450 دور در دقیقه قابل تنظیم میباشد.

 

 

ابعاد میز 560x540 میلی متر است. و میز به شکل گونیا و یا به شکل حرف انگلیسی L میباشد که مزایای خاصی در برخی سوراخکاری ها و ماشینکاری ها ایجاد مینماید.

 

 

 ارتفاع کلی دستگاه 2330 میلی متر و وزن دستگاه حدودا 500 کیلو گرم میباشد. موتور اصلی 2.2 کیلووات میباشد.

امکان قلاوزکاری در این ماشین فراهم شده است.

 

جدول مشخصات دستگاه : 

 

 

تجهیزات و لوازم همراه دستگاه :

لوازم استاندارد دریل ستونی سری Z5040L شامل سه نظام 16 ، شفت و کلاهک ، پمپ آب صابون ، چراغ هالوژن و روغن دان میباشد.

 

 

جهت دریافت اطلاعات فروش با شماره ی زیر تماس فرمایید :

021-38467000 داخلی 102

 

 

موارد فوق در بخش فروش شرکت خاوران صنعت پاسارگاد تهیه و تنظیم گردیده است.

استفاده از مطالب فوق با ذکر نام بلامانع میباشد.