به وبسایت شرکت خاوران صنعت پاسارگارد خوش آمدید
لوگوی خاوران صنعت

خاوران صنعت پاسارگاد

english-flagEN

تراش سه میل ( رومیزی ) سری CO636Ax1000

تراش سه میل ( رومیزی ) سری CO636Ax1000

 

 

 

دستگاه های تراش سه میل و یا رومیزی در اصطلاح به دستگاهایی اطلاق میشوند که ماهیت تراش از نوع کلاس سبک هستند و از این رو به منظور ماشینکاری قطعات کوچک کاربرد دارند. ماشینکاری بر روی قطعات کوچک و سبک در بسیاری از موارد با سرعت انجام میگردد بنابراین ،  این نوع محصولات عموما برای قطعاتی کاربرد دارند که به صورت سری و در تیراژ زیاد تولید می شوند.  

از دیرباز در صنعت ایران دستگاه های تراش منوال از نوع دو میل و یک میل به شکل عمومی مورد استفاده قرار میگرفت ،اما  با افزایش و ایجاد تکنولوژی های جدید در ساخت ماشین های با قابلیت بیشتر تراش هایی از کلاس های مختلف در بازار تامین گردید.

 

مشخصات دستگاه تراش سه میل سری CO636Ax1000

 

 با نگاهی اجمالی به تیپ و مدل انگلیسی دستگاه میتوان تا حدودی به برخی مشخصات کلی دستگاه پی برد. عدد 1000 در این دستگاه طول کارگیر بر حسب میلی متر ، دو رقم آخر قبل از حرف انگلیسی D شاخصه ی سنتر ( قطر چرخش روی بستر ) میباشد. این گروه از دستگاه ها با عنوان های مختلف بر اساس تفکر شرکت های سازنده تعریف میگردند همچون C636 یا  CO6136 ، CO6236A و یا CO636Ax1000 تماما از لحاظ کلیت در مشخصات یکسانند. در ادامه به مزایای رقابتی و نحوه ی انتخاب محصولات مورد نظر می پردازیم. 

 قطر چرخش بر روی ریل 360 mm ، حداکثر قطر چرخش روی تیکه باز شو 491  mm میباشد که در ازای باز کردن این تیکه ، اپراتور میتواند در مقاطع طولی کوتاه مانند 12 cm قطر بزرگتری از قطعه را ماشینکاری نماید . حداکثر قطر چرخش روی ساپورت به معنای قطر مفید ماشینکاری در طول یک متری 212  mm است. عرض میز در این دستگاه 187  mm ، گلویی دستگاه در این سری 52  mm ، و به عنوان یکی از مزایای رقبتی در بین رقبا به شمار می آید. سرعت اسپیندل و رنج دور های آن 70-2000 rpm و این بدان معناست که امکان ماشینکاری سریعتر به سبب ماهیت کارکرد دستگاه همانطور که در بالا نیز اشاره شد سریع تر و با بهره وری بیشتر است.   توان اسپیندل اصلی 1.5 kw است. حرکت شفت مرغک حداکثر 100 mm  ، ابعاد رنده بند و یا ابزار گیر 16x16 mm ،  وزن دستگاه 500 کیلوگرم میباشد.

امکان ماشینکاری بر اساس ماژول های پیچ بری ، متریک ، مدول و ... میسر میباشد.

 

کلاچ دستگاه در این سری به صورت مغناطیسی بوده و پس از تغییر جهت دسته ی کلاچ میکروسوءیچ عمل کرده و سریعا گیربکس به حرکت در می آید. 

 

لوازم استاندارد دستگاه :

 

دستگاه به صورت استاندارد شامل : سه نظام ، چهار نظام ، صفحه نظام ، لینت ثابت و متحرک ، بوش گلویی ، دنده های تعویضی 9 ست ، پمپ آب صابون ، چراغ هالوژن ، ترمز پایی ، و روغن دان داخل جعبه ابزار میباشد .

 

 

مزایای رقابتی :

 

از مزایای رقابتی محصولات تراش رومیزی و یا سه میل ، به چهار اصل کلی اولیه باز میگردد ، سنتر ، گلویی ، وزن و طول کارگیر هر میران ابعاد و اندازه ی موارد مذکور گوچکتر و یا بزرگتر باشد ، ابعاد قیمتی محصول نیز متغیر و تابعی از تغییرات آنها خواهد بود. اما در انتخاب موارد مشابه میتوان به کیفیت ساخت ، منابع تامین داخلی ( شرکت عرضه کننده داخلی ) ، تمیزی و توجه به نکات مثبت تولید دستگاه ، سرعت های اسپیندل و رنج دنده های آن از مواردی است که میتوان به شاخصه محصول در جهت انتخاب دقت نمود.

 

لینک اطلاعات محصول : 

 

https://ksp-group.ir/product/id/47/%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B4-3-%D9%85%DB%8C%D9%84----%D8%B3%D8%B1%DB%8C-C0636Ax1000-

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر محصول و همچنین قیمت کالا با شماره ی زیر تماس فرمائید : 

021-38467000 داخلی 120

 

مقاله فوق در واحد فروش خاوران صنعت پاسارگاد تهیه و تنظیم گردیده است . 

استفاده از مقاله ی فوق با ذکر نام بلامانع میباشد.