لوگوی خاوران صنعت

خاوران صنعت پاسارگاد

english-flagEN

شرکت تدریک Tederic تولید کننده دستگاه های تزریق پلاستیک ، چین

شرکت تدریک Tederic تولید کننده دستگاه های تزریق پلاستیک ، چین

 

 

 

شرکت تدریک که با نام Tederic machinery نیز شناخته می شود در سال 2003 در کشور چین تاسیس شد. این شرکت مشتمل  بر دو کارخانه اصلی است که یکی مرکز اصلی و دیگری کارخانه ی صنایع سنگین تدریک Tederic است که در شهر Hangzhou و Huzhou قرار دارند.  مساحتی بالغ بر 120.000 متر مربع و پرسنلی در حدود 800 نفر در این کارخانجات مشغول بکارند.

 

 

 

تفکر سازنده و رو به رشد این شرکت پیشتاز در زمینه ی دستگاه های تزریق پلاستیک بر اساس تحقیق و توسعه ، نوآوری و ارتقای هر چه بیشتر محصولات میباشد. پس از 16 سال تلاش مداوم و پیوسته ، تدریک Tederic در بین بزرگترین شرکت های تولید کننده ی چین قرار گرفته است. در سال 2017 شرکت تدریک در لیست اصلی بورس شانگهای جای گرفت و این اولین شرکت تولید کننده ی دستگاه های تزریق پلاستیک در بورس جمهوری خلق چین است.

 

 

امروز شرکت تدریک Tederic machinery وارد عرصه ی صنایع دیجیتال شده است . مدیریت هوشمند در تحقیق و توسعه ، تولید ، بازاریابی و کنترل کیفیت بواسطه ی نرم افزار های SAP، MES ، PLM و CRM. شرکت تدریک قابلیت های تولید نرم افزار های مختلف ، ریخته گری ، ماشینکاری دقیق و سیستم مونتاژ را بدست آورده است و بدین ترتیب تمامی زنجیره ی تولید تحت نظارت کامل بوده و مسیر پیشرفت و کیفیت تضمین میگردد. دستگاه های تزریق پلاستیک شرکت تدریک Tederic به بیش از 130 کشور جهان صادر شده است. محصولات این شرکت در صنایع مختلف کاربرد دارند ، قطعات خودرو ، لوازم خانگی ، بسته بندی ، پزشکی،  الکترونیک ، محیط زیست ، کشاورزی صنایع نظامی و بسیاری دیگر.

 

 

 

 

محصولات :

محصولات تزریق پلاستیک شرکت تدریک در چهار نوع دسته بندی میشوند و هر نوع ابعاد مختلفی را در بر میگیرند.

 

 

سری DT

 

 

سری DH

 

 

سری DE

 

 

سری DD

 

 

 

تعامل پیوسته با دنیا ، افزایش ظرفیت تولید و کنترل کیفیت ، ارتقاء و همگام سازی تولید با نیاز مشتریان و در نهایت قیمت تمام شده قابل رقابت ، همگی سبب گردیده است تا شرکت تدریک به عنوان یکی از برترین های تولید ماشین آلات تزریق پلاستیک در جهان شناخته شود.

 

 

 

جهت مطالعه مشخصات دستگاه های شرکت تدریک بر روی لینک زیر کلیک نمائید. 

 

https://ksp-group.ir/brands/cat/9/%D8%AA%D8%B2%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D9%BE%D9%84%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%DA%A9

 

جهت خرید محصولات با شماره های شرکت تماس فرمائید. 

02138467000

https://ksp-group.ir/contact/%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%A7

 

 

منبع :

Tederic

https://www.tedericglobal.com/

 

مقاله ی فوق در واحد تحقیق و توسعه شرکت خاوران صنعت پاسارگاد تهیه و تنظیم گردیده است.

استفاده از مقاله فوق با ذکر نام بلامانع میباشد.