به وبسایت شرکت خاوران صنعت پاسارگارد خوش آمدید
لوگوی خاوران صنعت

خاوران صنعت پاسارگاد

english-flagEN

شرکت در نمایشگاه AMB 2018 شهر آفتاب

نمایشگاهِ AMB با مدیریتِ شرکتِ Messe Stuttgart و انجمنِ تولید کنندگانِ ماشین ابزارِ آلمان در ایران در تاریخ 26/06/2018 لغایت 29/06/2018(۵-۸تیر ماه) در نمایشگاهِ شهرِ آفتابِ تهران برگزار گردید. 

زمان برگزاری این نمایشگاه مصادف گردید با تحریم های حداکثری بر اقتصاد ایران از این رو این نمایشگاه نسبت به زمان برگزاری دوره قبل از کیفیت و کمیت مناسبی برخوردار نبود. برگزار کنندگان نمایشگاه بدور از تمایلات مادی که در جهت اخذ هزینه های دلاری و یورو به نام حمایت از تولید داخل انجام میدهند باید حداقل بهره ای از مفهوم بازاریابی ، تعامل سازنده با مصرف کنندگان و تبلیغات محیطی فراوان ، داشته باشند در غیر اینصورت نمایشگاه چیزی جز محلی برای اطعام و پوپولیسم اقتصادی نیست. صنعت امروز ما نیاز به افزایش دانش و حتما فرهنگ دارد. فرهنگی که در آن با داشتن ابزار مناسب می توان به دستاورد درست و مناسب در جهت صنعتی شدن رسید نه با خرید کالا های بی کیفیت ، از رده خارج و ارزان. چه بسیارند صنعتگرانی که به دلیل شرایط بد تولید و قیمت تمام شده نامناسب محصولاتشان رو به خرید دستگاه های دسته دوم می آورند . 

شرکت خاوران صنعت پاسارگاد در تیم تحقیق و توسعه فروش خود همواره به بررسی عوامل پیشرفت و توسعه صنعتی صنعتگران در ابعاد خود پرداخته است. نمایشگاه ها محلی برای همگام سازی نیاز مصرف کننده با دانش روز و محلی برای ارائه محصولات با تکنولوژی جهانی است. 

 

 

شرکت خاوران صنعت پاسارگاد در این نمایشگاه حضور یافت. 

در این نمایشگاه دستگاه  تراش TTL20AL با کنترلر فانوک به نمایش در آمد .

1-