لوگوی خاوران صنعت

خاوران صنعت پاسارگاد

english-flagEN

بخش انبار قطعات یدکی گروه خاوران صنعت پاسارگاد

واحد انبار قطعات یدکی

امروزه در بحث تولید و ساخت ، دقت و سرعت یکی از رموز موفقیت به حساب می آید.

نیاز روز افزون به ماشین های با قابلیت های بالاتر در کارخانجات بزرگ صنعتی یک ارزش محسوب می شود. چرا که با رویکرد افزایش تولید و دریافت بیشتر سهم بازار رقبا  که لازمه آن ارائه قیمت های تمام شده پایین تر و کیفیت بیشتر میباشد نمی تواند چیزی جز استفاده از ماشین آلات با تکنولوژی روز باشد.

نمی توان از ماشین آلات کهنه و مستعمل استفاده کرد و به حجم حداکثری تولید و افزایش میزان بهره وری دست یافت.

با توجه به شرایط کنونی صنایع در ایران و نبود امکانات تهیه ماشین آلات روز دنیا به دلایل مختلف اعم از قیمت های بالا ، نبود تسهیلات داخلی و خارجی و یا به صورت کلی عدم تامین ماشین آلات high-tech  در ایران به دلیل وجود تحریم ها می توان نکاتی را در رابطه با بروز رسانی حداقل ماشین آلات موجود مطرح کرد.

یکی از کمترین اقداماتی که تولیدکنندگان ایرانی برای پیشبرد اهداف تولید می توانند به آن توجه کنند ، بهره گیری از مجموعه ها و یا شرکت هایی است ، که در جهت ارائه خدمات بروز اقدمات عملی لازم را انجام می دهند. به اجماع همگی ، بر این اصل موافقند که ، ارائه خدمات در بحث ماشین ابزار به دو نکته نیاز دارد :

1-      داشتن دانش فنی

2-      تامین قطعات یدکی

بسیارند اشخاص و یا گروه هایی که از دانش فنی خوبی برخوردارند و در ارائه خدمات فنی برای ماشین آلات در سطح های مختلف به تولید کنندگان یاری می دهند . ولی کمتر شرکت و یا گروه هایی هستند که از بخش قطعات یدکی کافی و منظمی بهره میبرند.

از این روی  شرکت خاوران صنعت پاسارگاد توانسته است با تحلیل ماشین آلات خود و دیگر محصولات عرضه شده در بازار ایران به این نیاز مهم پاسخ دهد.

برخی از قطعات یدکی ماشین آلات به شرح ذیل میباشد :

  • دریل های رادیال چین و چک
  • انبار ابزار فرز های cnc
  • کنترل فانوک
  • قطعات لازمه کنترل فانوک ، اینکودر ، پنل ، درایو ، سلکتور ، کیبورد و ...
  • قطعات تعویض کننده ابزار
  • بال اسکرو ، واگن ، لینیر ، بال برینگ
  • کاور های تلسکوپی
  • موتور فانوک ، فن اسپیندل و ...

و بسیاری قطعات دیگر

خواهشمند است  ، برای دریافت قطعات یدکی مورد نیاز خود با شماره ذیل تماس فرمایید.

021-38467000 داخلی 200