لوگوی خاوران صنعت

خاوران صنعت پاسارگاد

english-flagEN

شرکت در پنجمین نمایشگاه قالب و ابزار ساپکو

حضور مدیر عامل شرکت ساپکو در غرفه خاوران صنعت پاسارگاد

گزارش مختصری از حضور شرکت خاوران صنعت پاسارگاد در نمایشگاه قالب و ابزار ساپکو
پنجمین نمایشگاه قالب و ابزار ساپکو در محل دائمی این رویداد و با مدیریت واحد خودکفایی قالب و فیکسچر ساپکو در تاریخ پنجم الی هفتم مهر ماه برگزار گردید .
در این نمایشگاه حدود 130 شرکت کننده داخلی و خارجی حضور داشتند که توانایی های خود را به معرض نمایش گذاشتند .
نمایشگاه به دو بخش قالب و ابزار دسته بندی شده بود . در سالن اصلی این نمایشگاه قالبسازان بزرگ کشور حضور داشتند ؛ که میتوان به شرکت قالبهای صنعتی ایران خودرو و سایپا نام برد . در محوطه باز شرکتهای ارائه دهنده ابزار و ماشین ابزار حضور داشتند .
از نکته های مثبت این نمایشگاه برگزاری آن در محیط و منطقه ای کاملا صنعتی میتوان اشاره کرد , به این معنا که نمایشگاه از طرفی در گروه صنعتی ایران خورو و ازطرفی در منطقه صنعتی که شامل جاده مخصوص , قدیم , شهرک های صنعتی اطراف و کرج برگزار شد .
این امر خود سبب شد تا تمامی بازدید کنندگان از قشر فنی و صنعتگر باشند , به ویژه حضور کارکنان و مدیران گروه صنعتی ایران خودرو باعث شد تا نمایشگاه تخصصی و پربار برگزار گردد .
حضور خاوران صنعت پاسارگاد
شرکت خاوران صنعت پاسارگاد مطابق همیشه حضور پررنگی در نمایشگاه داشت که نشان دهنده همراهی با صنعتگران کشور و همگام بودن با این عرصه است .
خاوران صنعت پاسارگاد در غرفه ای به مساحت 36 متر و در ابتدای نمایشگاه با دو دستگاه فرز و تراش CNC در نمایشگاه حاضر شد .
دستگاههای ارائه شده در این نمایشگاه به شرح ذیل میباشد :
– فزر 1100B که از دستگاههای شناخته شده در بین قالبسازان میباشد
– تراش T2C برای تولید قطعات دقیق و دارای قدرتی بالا نسبت به نمونه های مشابه
با توجه به اولین حضور خاوران صنعت پاسارگاد در این نمایشگاه و برخلاف تصور , از این نمایشگاه بازدید چشمگیری به عمل آمد بطوریکه در هر چهار نمایشگاه مملو از بازدید کننده بود .
مدیر عامل ساپکو از غرفه بازدید به عمل آورد و در آخر مسئولین برگزاری به جهت حضور قدرتمند شرکت خاوران صنعت پاسارگاد ازین شرکت تقدیر و تشکر به عمل آوردند .
به امید روزهای پربار برای صنعتگرانمان