لوگوی خاوران صنعت

خاوران صنعت پاسارگاد

english-flagEN

شرکت در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت/مهرماه 1395

گزارش نمایشگاه صنعت تهران 1395

شانزدهمین نمایشگاه صنعت تهران به مدیریت شرکت ایدرو در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران در تاریخ چهاردهم الی هفدهم مهر ماه برگزار گردید .

در این نمایشگاه 406 شرکت داخلی و512 شرکت خارجی حضور داشتند که حضور اکثریتی شرکت های خارجی خود از نکات جالب توجه این نمایشگاه بود . از این جمله میتوان به حضور پررنگ کشورهای آلمان , ایتالیا , سوییس , ترکیه , تایوان , کره و ارمنستان اشاره کرد .

شرکتهای داخلی نیز حضور قابل قبولی داشتند ؛  تولید کنندگان و تامین کنندگان در حوزه های گوناگون محصولات و کالاهای خود را به معرض نمایش قرار دادند .

از نکته های مثبت این نمایشگاه نسبت به سالهای گذشته حضور کشورهای خارجی به خصوص اروپایی بود , که خود نشان دهنده بازاری امید وار کننده در آینده نزدیک به لحاظ سرمایه گذاری صنعتی در ایران است .

با این حال به طور کلی این نمایشگاه نسبت به سال گذشته از بازدید کمتری برخوردار بود که این خود جای تامل و بررسی دارد .

حضور خاوران صنعت پاسارگاد

شرکت خاوران صنعت پاسارگاد مطابق سالهای پیشین حضوری تاثیر گذار در این نمایشگاه داشت ؛ این تاثیر در حضور اکثریتی بازدید کنندگان داخلی و خارجی  از مجموعه خاوران صنعت پاسارگاد مشهود بود .

خاوران صنعت پاسارگاد در سالن 35  , غرفه 26 و  به مساحت 170 متر  غرفه ی زیبا و پرباری را ترتیب دیده بود که این خود نشان دهنده ارزش و اهمیت برای بازدید کنندگان و نیز بالابردن سطح نمایشگاه است .

خاوران صنعت پاسارگاد 5 دستگاه CNC را در این نمایشگاه به معرض نمایش قرار داد که شامل :

  • فزر 1100B , CNC که از دستگاههای شناخته شده در بین قالبسازان میباشد
  • فرز 1000E , CNC که مناسب برای قطعه سازی و قالبهای ظریف و پیچیده میباشد
  • تراش, CNC  T2C برای تولید قطعات دقیق و دارای قدرتی بالا نسبت به نمونه های مشابه
  • دریل CNC برای انجام سوراخکاری دقیق و قدرتی
  • فرزCNC نیمه مونتاژ شده   1600Bکه به نوع خود در نمایشگاه بی نظیر بود , برای افزایش اطلاعات فنی بازدید کنندگان

خاوران صنعت پاسارگاد همچنان قدرتمند در نمایشگاه ها شرکت خواهد کرد تا بتواند صنعتگران را در جهت پیشرفت و اعتلا میهن اسلامی یاری نماید .