درباره ما

022

شرکت خاوران صنعت پاسارگاد در سال 1389 تاسیس گردید. این شرکت با توجه به توسعه روزافزون صنایع کشور در زمینه های گوناگون تجاری و بازرگانی به ویژه واردات انواع کالا ها و خدمات صنعتی فعالیت خود را آغاز نمود.

با توجه به سابقه کوتاه حضور خاوران صنعت پاسارگاد در بازارهای داخلی این گروه به عنوان یکی از موثرترین بنگاه های اقتصادی برای تامین نیازهای داخلی در زمینه کالاهای اساسی اعم از انواع ماشین آلات صنعتی و مواد اولیه تبدیل گردیده است. و همچنین تلاش در جهت گسترش روزافزون در بازارهای داخلی از طریق ارتقاء کیفی محصولات،ارائه خدمات و مشتری مداری از اهداف اصلی این شرکت می باشد.

محصولات:

واردات انواع ماشین آلات براده برداری از روی فلزات مشتمل بر ماشین سنتر عمودی،دستگاه تراش افقی و عمودی،ماشین آلات تزریق پلاستیک،ماشین آلات سوراخ کاری و انواع آلیاژهای آهنی و…

تکنولوژی:

همگام با توسعه و پیشرفت دانش صنعت کشور و نیاز به افزایش بهره وری صنایع داخلی این گروه خود را ملزم به بهره گیری از کارشناسان مجرب و استعانت از تجربه و علم روز به منظور ارتقاء کیفی محصولات و مواد اولیه و اساسی مرقون به صرفه در سطح تولید کنندگان و مصرف کنندگانداخلی کشور گام بر می دارد.

از جمله اقدامات این گروه:

واردات و عرضه محصولات با کیفیت بالا

ارائه خدمات پس از فروش مطلوب برای مشتریان

تلاش به منظور بومی سازی تکنولوژی روز دنیا

تجهیزات و امکانات:

مجتمع گروه خاوران صنعت پاسارگاد در جنوب شرقی پایتخت،با ساختمانی بالغ بر 10000 متر مربع شامل بخش اداری،نمایشگاه و انبارمرکزی قرار گرفته است. این مرکز با دارا بودن انواع کالاهای اساسی اعم از انواع ماشین آلات صنعتی ، ورق استیل، مفتول های فنری پر کربن و پمپ های سیرکولاتور به بنگاه بزرگ اقتصادی در جنوب شرقی تهران به منظور خدمات رسانی و کمک به هم میهنان عزیر بدل گردیده است.

about1